Wesela

Ślub to jeden z najważniejszych momentów życia, jednak zadbanie o odpowiednią atmosferę tej uroczystości to zadanie niezwykle stresujące i czasochłonne. Organizacja przyjęcia w Pałacu Cieleśnica gwarantuje profesjonalizm, komfort i indywidualne podejście. Naszym klientom dajemy możliwość dopasowania menu do własnych upodobań i preferencji w oparciu o dwa warianty cenowe. Obsługa hotelu może również służyć pomocą w zorganizowaniu odpowiedniej oprawy muzycznej uroczystości, dekoracji kwiatowych, usług fotografa, kamerzysty, animatora dla dzieci. Zabytkowy obiekt umożliwia zorganizowanie komfortowego przyjęcia. Bogata architektura pałacu oraz piękne otoczenie parku krajobrazowego sprawią, że przyjęcie weselne przez nas zorganizowane zapisze się jako jedna z najpiękniejszych chwil w życiu Młodej Pary.


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.

 

Przyjęcia Okoklicznościowe

Organizacja przyjęcia w Pałacu Cieleśnica gwarantuje profesjonalizm, komfort i indywidualne podejście. Naszym klientom dajemy możliwość dopasowania menu do własnych upodobań i preferencji w oparciu o dwa warianty cenowe. Obsługa hotelu służy również pomocą w zorganizowaniu odpowiedniej oprawy uroczystości.

Zabytkowy obiekt umożliwia zorganizowanie komfortowego przyjęcia dla kilkudziesięciu gości. Do dyspozycji oddajemy 3 sale biesiadne. 

 Bogata architektura pałacu oraz piękne otoczenie parku krajobrazowego sprawią, że Państwa goście poczują się wyjątkowo.